• Velkommen

    Log ind eller bliv oprettet her ved siden af

    PERSONLIG MEDDELELSE

    • Har du fået en tilbudskode?

      Hvad er en tilbudskode?

    • Tilmeld dig og få vores nyhedsbrev!

Min pakke

Klik på indkøbspose-symbolet for din kurv øverst til højre, hvis du vil se hvad der er i din kurv, ændre noget eller bestille flere varer.

Du kan også klikke på "Til kassen" øverst oppe for at komme til din kurv.

Hvis du er inde på produktsiderne kan du lægge varer direkte i din kurv.

Tilbudskode

Hvert tilbud har sin egen tilbudskode. Hvis du har valgt et tilbud så vises tilbudskoden i din kurv. Du kan ændre eller fjerne en tilbudskode direkte i din kurv ved at ændre oplysningerne i feltet "Tilbudskode" og derefter klikke på "OK".

Hvis du har valgt en ekstra vare/tilbud i forbindelse med dit tilbud og fortryder, kan du fjerne den her. Klik på krydset efter varen/tilbuddet for at fjerne det.

Hvis du vil se hvilke personlige tilbud du har så klikker du på linket "Vis mine tilbud". Linket finder du efter feltet for tilbudskoden.

Vil du benytte et tilbud så klikker du på "Benyt tilbuddet". Du kan kun anvende et tilbud pr. bestilling.

Lær mere under "Mine tilbud" i denne guide.

Ændre antal

Vil du ændre antallet af en vare så gør du det i denne menu.

Korrigere

Ved at klikke på "Korriger" kan du gå ind og ændre bestillingen af en specifik vare, f.eks. hvis du vil skifte farve eller størrelse. Klik på "Opdater kurven" for at komme tilbage til din kurv.

Fjerne en vare

Vil du fjerne en vare fra din bestilling så klikker du på krydset under "Fjern".

Bestil ved hjælp af artikelnumre

Udfyld artikelnummer, størrelse og antal (max. antal er 5 på samme linje). For metervarer skal længden i meter oplyses under antal (mindst 1 og maks. 20 på samme linje). Klik på "Læg i min kurv" når du er færdig.

Gå til kassen

Når du er tilfreds med indholdet i din kurv klikker du på "Til kassen" for at komme til kassen.

Log ind
VIGTIG MEDDELELSE

For at gøre det lettere for dig som kunde at huske dine indlogningsoplysninger hos Ellos, har vi ændret indlogningsmetoden.

Du som allerede har et login og en e-mailadresse logger fra nu af ind med din e-mailadresse og dit hidtidige password.
Registrering
Udfyld dine oplysninger
  • Vi skal vide lidt mere om dig før du kan gå videre. Udfyld dine oplysninger nedenfor og klik derefter på "fortsæt".


  • Ønsker du at betale med faktura eller ansøge om Ellos Konto bedes du venligst oplyse dit personnummer. Når du giver dit personnummer foretages en sædvanlig kreditvurdering samt kontrol af eventuelle andre kreditter indenfor Redcats Nordic koncernen.Har du allerede faktura/konto er det valgfrit oplyse dit personnummer, men det letter vores håndtering af dine oplysninger.


  • * Nødvendige oplysninger
Vent venligst




Loader..